• Jednolůžkový
  • Pokoj single
  • Ideální pokoj pro Váš klidný odpočinek.
  • Dvoulůžkový
  • Pokoj double
  • Ideální pokoj pro Váš klidný odpočinek s rodinou.


O nás

Vážení hosté a turisté, rádi Vám představíme náš nově otevřený hotel ARENA. Budova, ve které se nachází 6. podlažní hotel, byla postavena v roce 1938. Poprvé budoucí hotel ARENA otevřel své dveře jako obchodní centrum, následně se budova užívala jako škola a administrativní centrum. Můžeme tedy konstatovat, že hotel vždy sloužil lidem a jejich zájmům. V roce 2015 hotel ARENA prošel kompletní rekonstrukcí a renovací. Hotel ARENA je moderní hotel, který má 36 hotelových pokojů, zároveň kapacitou pokojů ekonomické třídy.

Hotel disponuje jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji s manželskou postelí nebo dvěmi oddělenými postelemi, možností přistýlky je za příplatek. Okna pokojů jsou situována do vnitrobloku se zelení, nebo na ulici. Okolí hotelu není rušné i když má velice zajímavou polohu.

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, které je řešeno ve stejném stylu. Na všech pokojích je televize se SAT, WI-FI, trezor, lednice je samozřejmostí každého pokoje. Minibar není zahrnut v ceně ubytování. Každé patro disponuje malým kuchyňským koutem s mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a vařičem.

Pro hotelové hosty máme připraveny hotelové garáže.
Hotelové pokoje jsou nekuřácké.
Hotel nemá vlastní restauraci, ale v okolí hotelu najdete velké množství restaurací s výbornou gastronomií a zásobené kvalitními čekými pivovary.


Online rezervace Online rezervace
Wi-fi zdarma Wi-fi zdarma
Parkování v garáži Parkování v garáži
Nekuřácký prostor Nekuřácký prostor
Spravovat Cookies
Najdete nás na